Partneři veletrhu

Partneři veletrhu

Chci poslat informace o svatebním veletrhu

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.


Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Partneři

Zámek Třešť

Zámek Třešť se nachází v rozsáhlém 16 ha zámeckém parku, který je obklopen rybníky a zalesněnými kopci Českomoravské vrchoviny. Leží pouhých 15 km od Telče (UNESCO) a 19 km od Jihlavy. V nabídce hotelu naleznete 32 pokojů v kategoriích apartmán, deluxe a superior. Na zámku v Třešti si můžete říci své ANO ve svatebním salónku či uprostřed zámeckého parku pod širým nebem. Romantická atmosféra a kouzelná příroda kolem, vytváří jedinečné místo pro Váš nezapomenutelný den.

Národní týden manželství

Právě jste se vzali a nebo se chystáte se vzít? Pak byste měli vzít v úvahu fakt, že dobré manželství není samozřejmost. Je důležité o něj pečovat a rozvíjet vztahové dovednosti. Nevíte jak? Zapojte se do Národního týdne manželství. NTM je příležitost pro různé subjekty, jejichž cílem je pracovat na rozvoji a kvalitě manželství. Myšlenka organizování národního týdne manželství je iniciativa otevřená všem, kdo si myslí, že manželství je dobrá věc.

Autex Car s.r.o.

Autorizovaný dealer a autorizovaný servis vozů značky Hyundai, automobilů prémiové kvality.

Mediální partneři

SVATEBNÍ KATALOG.cz

SVATEBNÍ KATALOG© vám přináší zajímavé články mladé redaktorky Magdy. Jeden z článků je o žhavém romantickém focení překrásných svatebních šatů. Fotilo se na zámku a v nádherné kolekci šatů se představuje Miss Face Zuzana Straková. Nenechte si proto ujít SVATEBNÍ KATALOG. Poskytuje komplexní informace o uspořádání svatby, spolu se spoustou užitečných rad k přípravám svatby. V distribuci je pro všechny snoubence i ostatí čtenáře ZDARMA.

Svatba.cz

Svatební inspirace, rady, dodavatelé, svatební web, plánovač a další nástroje na jednom místě. Naplánujte si svatbu podle svých představa a najděte ideální dodavatelé snadno a rychle.

Svatební Atlas

Hledáte místo na svatební obřad a hostinu? Svatební atlas je tu právě pro Vás. Jsme tu pro ty, kdo místa hledají, stejně tak pro všechny ty, kdo by chtěl své místo ukázat a nabídnout jak skvělé služby umí poskytovat.

Svět svateb

Objevujte s námi svět svateb. Pomůcky pro plánování svatby, svatební eBook, diář, rozpočet, stovky článků, tisíce fotografií. Inspirujte se! Bavte se! Hledejte! Plánujte! 

Svatební asistentka

Plánuješ svatbu, hledáš svatební inspiraci či se poohlížíš po vhodných dodavatelích? Už nehledej. To vše a mnoho dalšího najdeš v našem svatebním magazínu.

ProWeddy

Hledáte svatebního dodavatele s volným datem na svou svatbu?
Svatební portál ProWeddy.cz je první svatební vyhledávač, který vám vyhledá ty nejlepší profesionály s volným termínem pro váš svatební den.

Beremese

Bereme se je největší svatební komunita nejen pro nevěsty, nabízí nejnovější trendy svatební módy, tipy na líčení pro nevěstu, šik účesy, dokonalou manikúru, ale i tipy na svatební oznámení a na co nezapomenout u svatební tabule. 

Svatbona

Ocitli jsme se v tísni. Svatba na krku a my potřebovali pomoc, kterou formou „rad“ nabízely často weby, ze kterých čišela kvantita na úkor kvality. Autoři, kteří mnohdy nevěděli o čem píšou a dokonce i takoví, kteří si protiřečili na jediné stránce. Takového, kdo by šel s kůží a názorem na trh, abys pohledal… Řekneme to jako vždycky tak, jak nám zobák narostl.

Svatební šílenství

Blog nejen pro nevěsty, které se pouští do svatebních příprav ve vlastní režii. Kromě užitečných informací na něm najdete i návody a šablony pro svatební tvoření.

Kudy z nudy

Nevíte, kam na výlet? Portál s nabídkou více než 40 000 akcí a výletů v celé České republice.

Informuji.cz

INFORMUJI.cz je kulturní rozcestník nabízející seznam kulturních, sportovních a volnočasových akcí a aktivit.

Atlas Česka

Atlas Česka je turistický průvodce, který Vám přináší komplexní nabídku informací o České republice. Kromě základních údajů o historii a současnosti naší republiky nabízíme i bohatou škálu možností ubytování v jednotlivých městech a obcích, aktuální kalendář kulturních akcí, tipy na výlety, pestrou přehlídku přírodních zajímavostí či výčet turisticky atraktivních cílů. To vše jasně, přehledně a na jednom místě.

Fashion Industry CZ

Jediný český informační web o módě, který propojuje firmy a lidi nejen v rámci Česka. Informace zde najdou jak odborníci z módního průmyslu, tak fanoušci módy.

Žďárský průvodce

ŽĎÁRSKÝ PRŮVODCE je firma, která  se zabývá 

tvorbou firemních prezentací v Katalogu firem – Žďárský průvodce,
tvorbou www stránek a e-shopů včetně designu,
tvorbou tištěné reklamy včetně grafického zpracování
vydáváme „Kulturně inzertní měsíčník“
tvorbou virtuálních prohlídek

HiT RADiO VYSOČiNA

HITRÁDIO VYSOČINA - Máme srdce, které hraje...

 
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.


Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show